Садові та декоративні рослини

Створення композицій

Маючи величезний досвід у контейнерому озелененні, ми можемо створити композицію на вхідній групі, східцях або будь-якій іншій зоні за вас. Все, що вам потрібно – вказати побажання щодо кольорів, градації висот або просто довіритись нам у підборі рослин.

Для створення композиції вам необхідно надати наступні дані:

  • тип контейнерів у озелененні (група кашпо чи великі кадки з мультинасадженнями в кожній);
  • сторона ділянки, де буде розміщена група кашпо чи контейнер (сонячна, напівтінь, тінь);
  • ваші побажання щодо сезону декоративності (весна, літо, осінь, зима чи частково декоративні всі сезони року);
  • бажана гама кольорів.

Маючи такі дані, ми із задоволенням запропонуємо вам кращі варіанти комбінацій та дійсно красиві композиції, що будуть відповідати вашим побажанням. За умови придбання рослин в інтернет-магазині Koshyk-club.com послуга є безкоштовною.

Створення композицій

Підбір водних рослин

Ставок у вазоні є кращим рішенням для отримання невеликої водойми на ділянці з обмеженою площею. На відміну від вкопаних пластикових чаш, підлогову конструкцію легше доглядати, а, за необхідності, композицію можна пересунути у будь-яку іншу точку на вашому подвір’ї.

Ми пропонуємо готові рішення для створення відповідної композиції:
  • пласкі бетонні кашпо, що якнайкраще підходять для ставочків такого типу;
  • підбір водних рослин залежно від місця розміщення відносно сонця, що не потребують додаткових пересадок та маніпуляцій по догляду.

У висновку ви отримаєте збалансовану систему, в якій завжди буде прозора вода та навіть зможете поселити декілька рибок для повноцінного повторення природного біотопу.

Підбір водних рослин

Контейнерне озеленення комерційних об’єктів

Якщо вам потрібно оформити літній майданчик кафе, вхідну зону до офісу чи прикрасити рослинами парковку перед готелем, ми готові запропонувати комплексні рішення з витривалих рослин на будь-який смак. Це можуть бути однорічні квітучі, композиції з багаторічних рослин різних форм або комплексні насадження у контейнерах, що є декоративними упродовж всього сезону.

Контейнерне озеленення комерційних об’єктів

Для детальної інформації та/або замовлення послуг пишіть в директ у соціальних мережах або у месенджери Telegram чи Viber.